Я вітаю Вас на сайті Громадської організації «Шотокан Карате Вінниця»

Громадська організація «Шотокан Карате Вінниця» є прямим та послідовним продовжувачем традицій та технік найпоширенішого у світі стилю карате Шотокан за напрямком World Shotokan Karate Federation, шеф – інструктором якої на сьогоднішній день є видатний майстер сучасності, володар 8 Дана Карате WSKF, Хітоші Касуя.

Історія організації у Вінницькому регіоні бере свій початок у 1997 році та невідривно пов'язана з розвитком Всеукраїнської федерації Карате «Сін-Сьобу», оскільки весь інструкторський склад – випускники школи «Сін-Сьобу».

Відповідно, прийшовши до нас займатися, Ви зможете оцінити всю багатогранність підготовки, яка включає міцну основу стилістики Шотокан Карате в поєднанні з техніками джиу-джитсу. Роки завзятих тренувань і результат перевершить усі Ваші очікування, при цьому завдання наших інструкторів полягає в тому, щоб передати дух, техніку, філософію східних єдиноборств.

Ми – прихильники всебічного розвитку людини, тому створюємо етапність у підготовці як фізичного аспекту, так і ментального рівня індивідуму, розуміючи, що результат залежить від його гомеостазу, при цьому адепти, що займаються у нас, беруть участь у змаганнях як за правилами умовно безконтактних, так і в повноконтактних, повністю і частково застосовують у додаток до технік карате арсенал технік джиу-джитсу.

Запрошуємо Вас у наші додзьо, будемо раді, якщо наші знання допоможуть реалізації Ваших бажань на шляху пошуку себе.

Голова ГО «Шотокан Карате Вінниця» – М.І. Реулец